“ВІД МІСЦЕВИХ ІНІЦІАТИВ ДО ГЛОБАЛЬНИХ ЗМІН”

Представник нашої організації – Суханова Т,О. - 4 травня 2012 р. взяла участь в Форумі ромадських лідерів напередодні Ріо +20 “ВІД МІСЦЕВИХ ІНІЦІАТИВ ДО ГЛОБАЛЬНИХ ЗМІН” Місце проведення: конференц-зал Ботанічного саду ім. акад. О.В. Фоміна Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: м. Київ, вул. Симона Петлюри, 1.

Діяльність форуму присвячена впровадженню практик сталого розвитку в Україні. Форум надав можливість громадським лідерам з різних регіонів України долучитися до підготовки разом зі світовою спільнотою до Конференції ООН зі сталого розвитку Ріо +20, заявити про власні досягнення та плани. Учасники Форуму обговорили та прийняли добровільні зобов’язання щодо досягнення певних результатів діяльності на місцях. Протягом Форуму найкращі практики та добровільні зобов’язання учасників будуть оформленні у вигляді узагальненого досвіду та передані до організаційного комітету саміту Ріо +20.
Суханова Т.О. також розповіла учасникам Форуму про діяльність ХМГО «Енергія миру» - «Партнерство з органами влади в темі енергозбереження, енергоефективності»