Про насНаша неприбуткова громадська організація  діє з  2005р.-  свідоцтво виконкому Харківської міської ради про реєстрацію №14801020000005597 від 11.01.2005р.
Наша місія - сприяння сталому інноваційному розвитку , укріпленню партнерського    співробітництва,соціальної відповідальності   та впровадженню  енергоефективних технологій для якісного життя в безпечному світі.
Головна мета -  сприяння через миротворчість, прогресивне соціальне партнерство та духовність укріпленню мирних безконфліктних відносин між людьми, колективами, державами з різним світоглядом, мовами, релігіями  для демократичного розвитку суспільства,повноцінної  реалізації здібностей і талантів людини в умовах екологічного та енергозберігаючого використання ресурсів Землі.
Будь-яке життя,будь-який бізнес в будь-якій країні потребують МИРУ -
миру в душі кожної людини,миру між керівниками та працівниками,миру в сім,ях та навколо житла,офісу,миру в регіонах та країнах. В реаліях сьогодення сам мир потребує захисту за допомоги співробітництва,взаємопорозуміння, позитивної енергії людських сердець. Так з,явилась назва нашої організації - «ЕНЕРГІЯ МИРУ».
Основні напрямки нашої діяльності:   
·     сприяння партнерству,взаємопорозумінню ,розробка та впровадження соціальних інновацій та енергоефективних технологій для  безпечного миру  соц. проект «Діалог:громада-держава» (партнерське співробітництво з органами влади,бізнесом,НДО),проект «Об,єднаний ресурсний центр», участь в Громадській Раді при Харківській облдержадміністрації, Ярмарку інституційного розвитку
·     інноваційний та творчий розвиток особистості,розкриття та реалізація природних талантів - проект «Сімейний мир» (в т.ч.Клуби - дитячий, жіночий,
«Батьківський клуб»,  багатодітних сімей, «Мир природи») ,тренінги
·                  якісне    життєзабезпечення Людини та Суспільства – підтримка малого бізнесу та підприємництва (в т.ч.Школа починаючого бізнесмена,курс для безробітних «Основи підприємництва», Проект «Бізнес без тіні»,Круглий стіл «Державна підтримка легального бізнесу»,проект «Корпоративна соціальна відповідальність»), Цільова програма «Щорічний творчий «Енерго-Фестиваль» природо-,ресурсо-збереження та енергоефективності» - безкоштовні семінари, консультації, виставки тематичних малюнків по формуванню нової енергокультури та інш. Участь в міжнародному «350.org».Практичні курси «Енергоефективність – вдома».
Запрошуємо до участі та співробітництва. Готові розглянути всі пропозиції.

Директор Суханова Тетяна Олексіївна

 Резюме Суханова Т.А.