АНКЕТА                                                                                                                               

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ
в 10  (ювілейному!) Конкурсі творчих робіт для школярів,молоді та сімей в рамках щорічного "Енерго-Фестивалю 2016" під девізом  
«Енергонезалежності України – наші енергоефективні дії»
                                                       
 Прес-реліз
     
          Школярі,молодь,сім’ї та всі бажаючі можуть надати на Конкурс свої творчі роботи на теми збереження природи та енергоресурсів, впровадження енергоефективних технологій.
Увага! В роботах НЕ повинно бути граматичних помилок. Чітке заповнення анкети - заявки (надаємо по вашому запиту на нашу ел.пошту) до кожної роботи, зазначення джерел інформації, дотримання  даних  вимог -  обов,язкове!  Просимо звернути увагу на те, що кожна робота ПОВИННА мати зрозумілий заклик або конкретні рекомендації, поради.


Номінація1. Роботи по вихованню нової енергокультури,збереженню природи ресурсів 
- Прикладне мистецтво. Поробки. Енергоефективні ігри/іграшки з  інструкцією. 
- Образотворче мистецтво - малюнки-нагадування, плакати, фотографії (розмір А3). Комікси, розмальовки для різного віку (розмір не менше А4, не більше  5 стор.) .
- ВЛАСНА літературна творчість - казки, кросворди, загадки, вірші ( не більше 3 стор.)
- Публікації  в ЗМІ про «Енерго-Фестиваль»   (газети, телебачення, радіо,Інтернет інш.) 
- Сценічна майстерність . Відео, мульт.,інші фільми до 5хв. П,єси (до 5 стор) Еко-театр. 
Номінація 2. Звіти про фактичні  ресурсо- , природозберігаючі або енергоефективні  заходи  в бюджетній сфері, підприємствах  та побуті  (до 5 стор.) – перелік заходів, технічні характеристики, витрати. розрахунок ефективності/окупності ,відгуки, фото  
+ про організацію збору використаних батарейок в ПЕТ-фляги – опис та фото заходів до 5 стор. (ми допоможемо з подальшою їх відправкою на переробку)
+ про отримання доходів з відходів - опис та фото заходів до 5 стор.
 Номінація 3. Сучасні технології. Інноваційні енергоефективні  розробки, винаходи
- презентації,комп.малюнки ,фотоплакати з використанням  сучаснї технологій (розмір А3)
- анотація/опис  розробки, винаходу - до 3 стор.- назва, місце впровадження,обґрунтування;
- виготовлення діючої моделі інноваційного вітряка парусного типу (опис  надаємо).
Номінація 4. Бібліотека ресурсо - , природозбереження  та енергоефективності  (в друк. та ел. вигляді з обов,язковим уточненням  джерела, №, дата,ким прийнятий/ затверджений, обґрунтувати); спеціальна та/або популярна література, опис технологій; пропозиції по  вдосконаленню діючих законів, актів, правил, інструкцій тощо:
-  практики  кращого українського та світового досвіду  у місцевому впровадженні;
- опис енергоефективної природньої  мудрості та їх сучасне використання (з ілюстраціями).
Номінація 5. Практичні ЕКО- та ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІ пропозиції для впровадження в новому ЗЕЛЕНОМУ селищі учасників АТО в Харківській області.
Номінація 6. Волонтерська  допомога  - участь УСІХ бажаючих  в  організації та проведенні заходів ; допомога  в проведенні  Конкурсу та "Енерго-Фестивалю" . 
Прийом робіт – з 28.04 до 18.11.2016р. за вказаною адресою (бажано попередньо  дзвонити) По  запиту на E-mail : Tanmir@ukr.net   усім надається  бланк анкети-заявки. 
Підведення підсумків  Конкурсу - до 27.11.2016р.   з урахуванням вікових груп:  
6-11 років,12-15 років,16-25 років та від сімей чи дорослих  проводиться авторитетною Експертною  комісією в складі фахівців  управлінь та підприємств-партнерів, ВУЗів,ЗМІ.
Критерії оцінки  конкурсних робіт - практичний результат  та ефективність   реального енергозбереження, вимірюваність витрат та результатів, оригінальність змісту,  наповнення  та виконання ,  образотворча майстерність, особлива увага - інноваціям.   
Урочисте нагородження призерів   до 15.12.2016р. 
Мета «Енерго-Фестивалю» : 
- активізація  громадянського суспільства на збереження довкілля,енергоресурсів, практичне впровадження заходів енергоощадливості;
 -  виховання  нової енергокультури, еко-мислення та екологічних дій; 
-  залучення творчих та інтелектуальних здібностей винахідників, умільців, школярів, молоді, населення   до  впровадження практичних заходів  збереження природи та енергоресурсів ,  енергоефективних технологій  в побуті,в бюджетній сфері.
За сприяння ЗМІ, Департаменту освіти  Харківської міської ради та Департаменту  науки та освіти , Департаменту у справах сім,ї та молоді та інших підрозділів Харківської обласної державноъ адміністрації та інших  партнерів цільовою програмою  «Енерго-Фестивалю» вже охоплено  загалом  майже 700,0 тис. мешканців м.Харкова  та Харківської обл. (сім,ї, колективи). За умови, що кожен з них зекономить хоча б 200 грн. на рік – загальна економія коштів може складати 14,0 млн.грн.! Наша робота – дуже цінна для планети, держави та кожної людини!

СКЛАДОВІ ЧАСТИНИ ЩОРІЧНИХ «ЕНЕРГО-ФЕСТИВАЛІВ»
 та результати діяльності  з 2006 по 2014 роки:
- 45 безкоштовних семінарів – для 1358 чол.;
- 181 індивідуальна консультація для населення - 181 чол.;
- 8 щорічних Конкурсів творчих робіт на теми збереження природи,енергоресурсів та впровадження енергоефективних технологій для школярів,молоді та сімей – 1313 учасників (в т.ч.571 призерів). На Конкурс творчих робіт в 2014 році прийнято рекордну кількість -  321 роботу від 385 учасників віком від 6 до  76 років - це свідчення відомості в Харківському регіоні.
- 19 виставок робіт учасників Конкурсів творчих робіт;
- 23  інформаційних сюжетів та роз,яснень в ЗМІ Харківського регіону; 
-  з 2011р. до цього часу - активна участь в роботі Громадської ради при Харківській облдержадміністрації трьох скликань;
- в квітні 2013р.- координація Всеукраїнської акції в м.Харкові «Зробимо Україну чистою!» 780 учасників - збір, сортування на 6 фракцій та вивіз 26 т. сміття.
- участь в 34 заходах спільно з партнерами (конференції,Круглі столи та інш.)
- проведення 2 опитувань, збір пропозицій  від різних цільових груп.
Вказана робота  також проводиться нами  в 2016 р.
Ми   готові розглянути всі ваші побажання, пропозиції, зауваження! 
Запрошуємо волонтерів будь-якого віку для допомоги в проведенні діяльності.
 ЗАПРОШУЄМО до взаємовигідної співпраці партнерів, спонсорів, меценатів для реалізації спільних проектів, а також усіх добрих людей для формування Призового фонду зазначеного Конкурсу!                                                                     Директор   Суханова Тетяна Олексіївна

АНКЕТА                                                                                                                                   АНКЕТА