УВАГА!!! ШАНОВНІ ХАРКІВ’ЯНИ. УСІМ НЕБАЙДУЖИМ!

ШАНОВНІ ХАРКІВ’ЯНИ, НЕ ЗАЛЕЖНО ВІД ВІКУ!

ШАНОВНІ УЧАСНИКИ ЕКО-ЕНЕРГО-КОНКУРСІВ – НЕ ЗАЛЕЖНО ВІД ВІКУ! Нова якість життя, еко-свідомість та нова енерго-культура починаються із школярів, молоді та сімей! ХМГО «Енергія миру» з 2005р. без бюджетного фінансування проводила свою діяльність та численні заходи саме з такою метою. Тому ДУЖЕ важливий наш проект №189! ПЕРЕКОНЛИВО ПРОСИМО ВАС , ВАШИХ БАТЬКІВ, РОДИЧІВ, СУСІДІВ, ВЧИТЕЛІВ ТЕРМІНОВО (до 30 жовтня 2018р.) ПРОГОЛОСУВАТИ ЗА НАШ ПРОЕКТ №189 «СТРІМКИЙ ГА́ЙДА» (талановита, інноваційна молодь - для розвитку м.Харкова) на «Порталі Харків,янина» - «Ініціативи» ЧИ за посиланням https://portal.city.kharkov.ua/initiatives/1223 через систему BankID авторизація по карткам банків Приват, ПУМБ, Альфа-Банк, Південний – без ніякої оплати АБО можливо також проголосувати ЗА НАШ ПРОЕКТ №189 з паспортом, інд кодом в центрах надання адміністративних послуг ЦНАП м. Харкова Наші конт: (057)762-91-36; (050)90-245-14 tanmir@ukr.net www.energiyamir.org.ua
Департамент у справах сім’ї,молоді та спорту (067) 176 -66- 72

ВДЯЧНІ ВАМ ЗА ДОПОМОГУ, НЕБАЙДУЖІСТЬ ТА СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ!!!!!ХТО ПРОГОЛОСУВАВ, ПРОСИМО ОБОВ’ЯЗКОВО НАПРАВИТИ на нашу ел.пошту tanmir@ukr.net ПОВІДОМОМЛЕННЯ про учасника наших Конкурсів . прізвище, ім.я, дату народження, місце навчання чи роботи,телефон, ел.пошта ДЛЯ ПОДАЛЬШОЇ УЧАСТІ в нашому проекті. . В ТЕМІ вказати «проект»
   Назва загальноміського проекту «СТРІМКИЙ ГА́ЙДА» означає заклик до дій, швидкого руху школярів та молоді,сімей – але не «куди-небудь», а в напрямку збереження природних, енергетичних ресурсів та впровадження енергоефективних технологій.
   МЕТА ПРОЕКТУ - за 12 місяців 2019р. ХМГО «Енергія миру» приверне увагу до розвитку м.Харкова за рахунок інформування про талановиту, прогресивну, інноваційну молодь - 2000 талановитих обдарованих школярів та молоді Харкова, які приймали участь в дванадцяти щорічних Конкурсах творчих робіт на теми збереження природних та енергетичних ресурсів через ЗМІ, телебачення, поліграфічні та інші матеріали.
   Конкурс творчих робіт на теми збереження природних та енергетичних ресурсів для школярів,молоді та сімей є унікальним та інноваційним, тому що не має аналогів в Україні і може стати цікавою родзинкою не лише для Харкова та України, але й для Європи та світу. Громадськість має знати про талановиту молодь Харкова, що є основою розвитку міста.
   В багаторічній системній роботі ХМГО «Енергія миру» по вихованню нової енергокультури та еко-свідомості молоді інформаційної складової ДУЖЕ не вистачало через повну відсутність фінансової підтримки. Всі зібрані благодійні внески та матеріальна допомога спонсорів (книжки, лампи, канцтовари та інш.) направлялися на формування Призового фонду
   Сприймання України та м.Харкова лише як території з бойовими діями не відповідає дійсності – світ має знати, як харків’яни своїми талантами допомагають мирному розвитку міста. Саме молодь в усьому світі швидше готова до нових та інноваційних шляхів розвитку. Дуже важливим для майбутнього м.Харкова є відношення молоді, школярів до збереження природних та енергетичних ресурсів, впровадження енергоефективних технологій, бо вони – будівники майбутнього якісного життя в рідному м.Харкові.
   18 травня 2018 року на Конференції інвесторів «Харків: розвиток та інвестиції» місто Харків отримало першість серед 40 великих міст Європи – сертифікат про перемогу в рейтингу «fDi Magazine» - «Європейські міста та регіони майбутнього 2018-2019» від спеціалізованого видання «Financial Times». Головний редактор цього видання Кортні Фінгар вручила нагороду та сказала : «…. наші експерти враховують промисловий потенціал, людський капітал та стиль життя».
   Міський голова Геннадій Кернес під час нагородження відмітив: «В свій час ми прийняли єдине правильне рішення – не просто триматися на плаву, а дивитися в майбутнє, вкладати в перспективу»
   Талановиті, обдаровані, свідомі учасники Конкурсів творчих робіт на теми збереження природних та енергетичних ресурсів, впровадження енергоефективних технологій, який щорічно проводить ХМГО «Енергія миру», якраз і формують людський капітал майбутнього, відповідний стиль життя та перспективу м.Харкова. Проект поінформує про це світову спільноту Харкова,України, світу.
ВДЯЧНІ ВАМ ЗА ДОПОМОГУ, НЕБАЙДУЖІСТЬ ТА СПРИЯННЯ РОЗВИТКУ!!!!!