ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ в ХІV Конкурсі творчих робіт на теми збереження природних та енергетичних ресурсів для школярів,молоді та сімей  під девізом  «Зробимо Україну чистою та енергоефективною ­– почнемо з себе»
Школярі, молодь, сім’ї, організації  та ВСІ бажаючі можуть надати на Конкурс свої творчі роботи на теми збереження природи та енергоресурсів, впровадження ощадних технологій.


ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ
в ХIV ЕКО-ЕНЕРГО-КОНКУРСІ творчих робіт на теми збереження природних та енергетичних ресурсів для школярів,молоді та сімей 
під девізом «ЗБЕРЕЖЕМО УКРАЇНУ ЧИСТОЮ ТА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОЮ – ПОЧНЕМО З СЕБЕ» - 2020р.

Школярі, молодь, сім’ї, організації та ВСІ бажаючі можуть надати на Конкурс свої творчі роботи на теми збереження природи та енергоресурсів, впровадження ощадних технологій.

Увага! В роботах НЕ повинно бути граматичних помилок. Обов,язкове комп,ютерне заповнення анкети - заявки до кожної роботи (з нашого сайту або надаємо по вашому запиту на нашу ел.пошту) із зазначенням контактів виконавця, авторів віршів, джерел інформації! Просимо звернути увагу на те, що КОЖНА РОБОТА ПОВИННА МАТИ зрозумілий заклик. Наприклад:

· 100% чистої енергетики! * “Ні” - викопному паливу!
· Енергоефективність - пріорітет №1! * Зеленому місту - зелений транспорт!
· А ви вже сортуєте? * “Ні” - одноразовому пластику!
· Українї - новий зелений курс розвитку! * Містам - електро- та велотранспорт !
· Збережемо ліс! Це - високоефективний природній кондиціонер,захист від сильних вітрів та ураганів, постачальник кисню (від 100 до 700кг кисню на рік від одного дерева), захист від спеки.
· Я та моя сім’я – за екологічну безпеку та енергоефективність!
· Ми НЕ спалюємо опале листя,бо це ДУЖЕ шкодить людям та атмосфері!
АБО інші ваші заклики ЧИ конкретні рекомендації, поради.

Також просимо малювати сюжети власні, оригінальні , а НЕ з інтернету! Номінація1.Роботи по вихованню нової ЕКО- та енергокультури

- Варіанти ЕМБЛЕМИ нашого ЕКО-ЕНЕРГО-КОНКУРСУ;
- Прикладне мистецтво. Поробки (ЩО НЕ ЛАМАЮТЬСЯ ТА НЕ РОЗСИПАЮТЬСЯ! Мають назву,пояснення,заклик до дії). Інсталяції. Аплікації. – Просимо врахувати, що замість звичайних та ен\зберігаючих ЗАРАЗ АКТУАЛЬНІ світодіодні LED-електролампи!
- Образотворче мистецтво – комікси, малюнки (РОЗМІР НЕ МЕНШЕ А3).
   у тому числі комікси «zero waste - 0 відходів».
- Розмальовки для різного віку (розмір не менше А4), ЕКОплакати,інше.
- ВЛАСНА літературна творчість - казки, кросворди, загадки, вірші ( не більше 3 стор.)
- Публікації в ЗМІ про «Енерго-Фестиваль» та про Конкурс (1 екз. ЗМІ або копія)
- Сценічна майстерність. Відео,мульт.,інші фільми до 5хв. П,єси (до 5 стор) ЕКОтеатр.

Номінація 2. Звіти про фактичні ресурсо- , природозберігаючі або енергоефективні заходи (до 5 стор.) – опис заходів, технічні характеристики, витрати. розрахунок ефективності/окупності , відгуки, фото + про практику отримання доходів з відходів + про організацію роздільного збору використаних вторинних ресурсів.

УВАГА!НЕ привозьте, будь ласка, зібрані ресурси, а здавайте самостійно на переробку!

Номінація 3. Сучасні технології. Інноваційні енергоефективні розробки, винаходи

- презентації,комп.малюнки , фотоплакати з використанням сучаснї технологій (розмір А3)
- анотація/опис розробки, винаходу - до 3 стор.- назва, місце впровадження,обґрунтування;
- діючі моделі інноваційних еко- та енергоефективних ігр/іграшок з інструкцією.
- винаходи «Нові екологічні послуги, товари та продукти харчування».

Номінація 4. Бібліотека ресурсо - , природозбереження та енергоефективності (в друк. та ел. вигляді з обов,язковим уточненням джерела інформації), опис технологій; пропозиції по вдосконаленню діючих законів, актів, правил, інструкцій тощо:

- практики кращого українського та світового досвіду у місцевому впровадженні;
- опис енергоефективної природньої мудрості та їх сучасне використання (з ілюстраціями).

Номінація 5. Зелені перлини Харківщини - практичний досвід чи пропозиції по підвищенню відповідальності влади, мешканців та підприємств за екологічний стан місць проживання.

Номінація 6. Зелений сервіс – пропозиції та практичні приклади ефективних , екологічних та якісних послуг населенню в різних сферах життя.

Номінація 7. Волонтерська допомога - участь УСІХ бажаючих в організації та проведенні заходів та допомога в проведенні Конкурсу та "ЕКО-Енерго-Фестивалю" .

Прийом робіт – з 15.09/2019h/ до 24.01.2020р. за вказаною адресою (бажано попередньо дзвонити) По ЗАПИТУ на E-mail : Tanmir@ukr.net усім надається бланк анкети-заявки.

Підведення підсумків Конкурсу – до 15.02.2020р. з урахуванням вікових груп:

6-11 років,12-15 років,16-25 років та від сімей чи дорослих проводиться авторитетною Експертною комісією в складі фахівців управлінь та підприємств-партнерів, ВУЗів,ЗМІ.

Критерії оцінки конкурсних робіт - практичний результат та ефективність реального енергозбереження, оригінальність змісту, наповнення та виконання , образотворча май-стерність, АКУРАТНЕ ВИКОНАННЯ,особлива увага – інноваціям та ЗМІСТУ ЗАКЛИКУ.

Урочисте нагородження призерів до 29.03.2020 р.

Мета Конкурсу - активізація громадянського суспільства на конкретні дії по збереженню довкілля, енергоресурсів, практичне впровадження заходів енергоощадливості за рахунок

підвищення особистої відповідальності кожного (незалежно від віку) за стан довкілля та діяльність, що так чи інакше пов’язана з перетворенням навколишнього природного середовища, формування свідомого сприйняття ресурсів, виховання нової свідомості, енергокультури, еко-мислення та екологічних дій.

За сприяння ЗМІ, Департаменту освіти Харківської міської ради та Департаменту науки та освіти , Департаменту у справах сім,ї та молоді та інших підрозділів Харківської обласної державної адміністрації та інших партнерів нам вдалося охопити темами збереження природи, енергоресурсів та впровадження енергоефективних технологій загалом майже 950,0 тис. мешканців м.Харкова та Харківської обл. (з урахуванням сімей, шкільних та трудових колективів). За умови, що кожен з них зекономить хоча б 200 грн. на рік – загальна економія коштів може складати 190,0 млн.грн.! Наша спільна з вами робота – дуже цінна для кожної людини ,Харківщини та України!

Ми готові розглянути всі ваші побажання, пропозиції, зауваження! 

Запрошуємо волонтерів будь-якого віку для допомоги в проведенні діяльності. 

ЗАПРОШУЄМО ДО ВЗАЄМОВИГІДНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА ПАРТНЕРІВ, СПОНСОРІВ, ОРГАНІЗАЦІЇ, ПІДПРИЄМСТВА, ОРГАНИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ВЧИТЕЛІВ, БАТЬКІВ, ВСІХ НЕБАЙДУЖИХ ЛЮДЕЙ!

З повагою,директор Суханова Тетяна Олексіївна Тел. 050 - 90-245-14;
(057)762-91-32