ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ в Конкурсі творчих робіт під девізом «Енергонезалежності України – наші енергоефективні дії» - 2018

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІв 12 Конкурсі творчих робіт на теми збереження природних та енергетичних ресурсів для школярів,молоді та сімей  під девізом  «Енергонезалежності України – наші енергоефективні дії» - 2018

Школярі, молодь, сім’ї, організації  та ВСІ бажаючі можуть надати на Конкурс свої творчі роботи на теми збереження природи та енергоресурсів, впровадження ощадних технологій.
Увага! В роботах НЕ повинно бути граматичних помилок. Чітке заповнення анкети - заявки (надаємо по вашому запиту) до кожної роботи, зазначення джерел інформації, дотримання  даних  вимог -  обов,язкове!  Просимо звернути увагу на те, що кожна робота ПОВИННА мати зрозумілий заклик або конкретні рекомендації, поради.


Номінація1.Роботи по вихованню нової  ЕКО- та  енергокультури 
- Прикладне мистецтво. Поробки (що не ламаються та не розсипаються!). Інсталяції.
- Образотворче мистецтво - малюнки-нагадування, плакати (розмір не менше А3). 
- Комікси, розмальовки для різного віку (розмір не менше А4).ЕКОплакати для ЕКОмаршу.
- ВЛАСНА літературна творчість - казки, кросворди, загадки, вірші ( не більше 3 стор.)
- Публікації  в ЗМІ про «Енерго-Фестиваль»  та про Конкурс.
- Сценічна майстерність. Відео,мульт.,інші фільми до 5хв. П,єси (до 5 стор) ЕКОтеатр. 
Номінація 2. Звіти про фактичні  ресурсо- , природозберігаючі або енергоефективні  заходи (до 5 стор.) – опис заходів, технічні характеристики, витрати. розрахунок ефективності/окупності , відгуки, фото  + про практику  отримання доходів з відходів 
+ про організацію збору використаних батарейок в закриті кришками ПЕТ- пляшки. 
УВАГА!НЕ привозьте,будь ласка, зібрані ресурси,а здавайте самостійно на переробку!
Номінація 3. Сучасні технології. Інноваційні енергоефективні  розробки, винаходи
- презентації,комп.малюнки , фотоплакати з використанням  сучаснї технологій (розмір А3)
- анотація/опис  розробки, винаходу - до 3 стор.- назва, місце впровадження,обґрунтування;
- діючі моделі інноваційних  енергоефективних ігр/іграшок  з  інструкцією.
-  винаходи «Нові екологічні послуги, товари та продукти харчування».
Номінація 4. Бібліотека ресурсо - , природозбереження  та енергоефективності  (в друк. та ел. вигляді з обов,язковим уточненням  джерела інформації), опис технологій; пропозиції по  вдосконаленню діючих законів, актів, правил, інструкцій тощо:
-  практики  кращого українського та світового досвіду  у місцевому впровадженні;
- опис енергоефективної природньої  мудрості та їх сучасне використання (з ілюстраціями).
Номінація 5.   Зелені перлини Харківщини - практичні пропозиції по підвищенню відповідальності влади, мешканців та підприємств  за екологічний стан місць проживання (у тому числі  проекти  «Місто для життя»).
Номінація 6. Зелений сервіс – пропозиції та практичні приклади ефективних , екологічних  та якісних  послуг населенню в різних сферах   життя.
Номінація 7. Волонтерська  допомога  - участь УСІХ бажаючих  в  організації та проведенні заходів та допомога  в проведенні  Конкурсу та "Енерго-Фестивалю" . 
Прийом робіт – з 01.02 до 30.03.2018р. за вказаною адресою (бажано попередньо  дзвонити) По  запиту на E-mail : Tanmir@ukr.net   усім надається  бланк анкети-заявки. 
Підведення підсумків  Конкурсу - до 15.04.2018р.   з урахуванням вікових груп:  
6-11 років,12-15 років,16-25 років та від сімей чи дорослих  проводиться авторитетною Експертною  комісією в складі фахівців  управлінь та підприємств-партнерів, ВУЗів,ЗМІ.
Критерії оцінки  конкурсних робіт - практичний результат  та ефективність   реального енергозбереження, вимірюваність витрат та результатів, оригінальність змісту,  наповнення  та виконання ,  образотворча майстерність, особлива увага - інноваціям.   

Урочисте нагородження призерів   до 30.04.2018 р.

Мета Конкурсу - активізація  громадянського суспільства на конкретні дії по збереженню довкілля, енергоресурсів, практичне впровадження заходів енергоощадливості за рахунок
підвищення особистої відповідальності кожного (незалежно від віку) за стан довкілля та діяльність, що так чи інакше пов’язана з перетворенням навколишнього природного середовища, формування  свідомого сприйняття ресурсів, виховання  нової  свідомості, енергокультури, еко-мислення та екологічних дій. 
За сприяння ЗМІ, Департаменту освіти  Харківської міської ради та Департаменту  науки та освіти , Департаменту у справах сім,ї та молоді та інших підрозділів Харківської обласної державної адміністрації та інших  партнерів цільовою програмою  «Енерго-Фестивалю» вже охоплено  загалом  майже 705,0 тис. мешканців м.Харкова  та Харківської обл. (сім,ї, колективи). За умови, що кожен з них зекономить хоча б 200 грн. на рік – загальна економія коштів може складати 14,1 млн.грн.! Наша робота – дуже цінна для планети, держави,Харківської області  та кожної людини!
Ми   готові розглянути всі ваші побажання, пропозиції, зауваження! 

Запрошуємо волонтерів будь-якого віку для допомоги в проведенні діяльності. ЗАПРОШУЄМО до взаємовигідної співпраці партнерів, спонсорів, меценатів!  УВАГА!ПРИЙОМ РОБІТ на НАСТУПНИЙ 13 Конкурс творчих робіт для школярів,молоді та сімей  під девізом  «Енергонезалежності України – наші енергоефективні дії» - 2019буде з вересня 2018р. до березня 2019р.Підведення підсумків  Конкурсу2019р. - до 15.04.2019р.   з урахуванням вікових груп:  6-11 років,12-15 років,16-25 років та від сімей чи дорослих  проводиться авторитетною Експертною  комісією в складі фахівців  управлінь та підприємств-партнерів, ВУЗів,ЗМІ.Урочисте нагородження призерів -  до 30.04.2019 р.ЗАПРОШУЄМО ДО  СПІВРОБІТНИЦТВА ВЧИТЕЛІВ,ДІДУСІВ ТА БАБУСЬ, БАТЬКІВ, БАТЬКІВСЬКІ КОМІТЕТИ,ВСІХ НЕБАЙДУЖИХ ЛЮДЕЙ!