ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ в XI Конкурсі творчих робіт для школярів,молоді та сімей під девізом «Енергонезалежності України – наші енергоефективні дії»

Школярі, молодь, сім’ї, організації  та ВСІ бажаючі можуть надати на Конкурс свої творчі роботи на теми збереження природи та енергоресурсів, впровадження ощадних технологій.
Увага! В роботах НЕ повинно бути граматичних помилок. Чітке заповнення анкети - заявки (надаємо по запиту) до кожної роботи, зазначення джерел інформації, дотримання  даних  вимог -  обов,язкове!  Просимо звернути увагу на те, що кожна робота ПОВИННА мати зрозумілий заклик або конкретні рекомендації, поради.
Анкета доступна за посиланням.

Номінація1.Роботи по вихованню нової  ЕКО- та  енергокультури 
- Прикладне мистецтво. Поробки. Енергоефективні ігри/іграшки з  інструкцією.
- Образотворче мистецтво - малюнки-нагадування, плакати, фотографії (розмір А3). Комікси, розмальовки для різного віку (розмір не менше А4).ЕКОплакати для ЕКОмаршу.
- ВЛАСНА літературна творчість - казки, кросворди, загадки, вірші ( не більше 3 стор.)
- Публікації  в ЗМІ про «Енерго-Фестиваль»  та про Конкурс.
- Сценічна майстерність. Відео,мульт.,інші фільми до 5хв. П,єси (до 5 стор) ЕКОтеатр.
Номінація 2. Звіти про фактичні  ресурсо- , природозберігаючі або енергоефективні  заходи (до 5 стор.) – опис заходів, технічні характеристики, витрати. розрахунок ефективності/окупності , відгуки, фото  + про практику  отримання доходів з відходів
+ про організацію збору використаних батарейок в закриті кришками ПЕТ- пляшки.
Номінація 3. Сучасні технології. Інноваційні енергоефективні  розробки, винаходи
- презентації,комп.малюнки ,фотоплакати з використанням  сучаснї технологій (розмір А3)
- анотація/опис  розробки, винаходу - до 3 стор.- назва, місце впровадження,обґрунтування;
- виготовлення діючої моделі інноваційного вітряка парусного типу (опис  надаємо),інш.
У тому числі винаходи «Нові екологічні товари та продукти харчування».
Номінація 4. Бібліотека ресурсо - , природозбереження  та енергоефективності  (в друк. та ел. вигляді з обов,язковим уточненням  джерела інформації), опис технологій; пропозиції по  вдосконаленню діючих законів, актів, правил, інструкцій тощо:
-  практики  кращого українського та світового досвіду  у місцевому впровадженні;
- опис енергоефективної природньої  мудрості та їх сучасне використання (з ілюстраціями).
Номінація 5. Практичні ЕКО- та ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІ пропозиції для впровадження в ЗЕЛЕНОМУ селищі учасників АТО в Харківській області
Номінація 6.   Зелені перлини Харківщини - практичні пропозиції по підвищенню
відповідальності влади, мешканців та підприємств  за екологічний стан місць проживання (у тому числі  проекти  «Місто для життя»).
Номінація 7. Зелений сервіс – пропозиції та практичні приклади ефективних , екологічних  та якісних  послуг населенню в різних сферах   життя.
Номінація 8. Волонтерська  допомога  - участь УСІХ бажаючих  в  організації та проведенні заходів та допомога  в проведенні  Конкурсу та "Енерго-Фестивалю" .
Прийом робіт – з 28.04 до 15.11.2017р. за вказаною адресою (бажано попередньо  дзвонити) По  запиту на E-mail : Tanmir@ukr.net   усім надається  бланк анкети-заявки.
Підведення підсумків  Конкурсу - до 27.11.2017р.   з урахуванням вікових груп:
6-11 років,12-15 років,16-25 років та від сімей чи дорослих  проводиться авторитетною Експертною  комісією в складі фахівців  управлінь та підприємств-партнерів, ВУЗів,ЗМІ.
Критерії оцінки  конкурсних робіт - практичний результат  та ефективність   реального енергозбереження, вимірюваність витрат та результатів, оригінальність змісту,  наповнення  та виконання ,  образотворча майстерність, особлива увага - інноваціям.
Урочисте нагородження призерів   до 15.12.2017р.

                                                Мета «Енерго-Фестивалю»

- активізація  громадянського суспільства на збереження довкілля, енергоресурсів, практичне впровадження заходів енергоощадливості;
- підвищення особистої відповідальності кожного за стан довкілля, формування в людини свідомого сприйняття довкілля, почуття особистої відповідальності за діяльність, що так чи інакше пов’язана з перетворенням навколишнього природного середовища;
- популяризація  дбайливого ставлення до природи та використання природних ресурсів;
 -  виховання  нової  свідомості, енергокультури, еко-мислення та екологічних дій;
За сприяння ЗМІ, Департаменту освіти  Харківської міської ради та Департаменту  науки та освіти , Департаменту у справах сім,ї та молоді та інших підрозділів Харківської обласної державної адміністрації та інших  партнерів цільовою програмою  «Енерго-Фестивалю» вже охоплено  загалом  майже 705,0 тис. мешканців м.Харкова  та Харківської обл. (сім,ї, колективи). За умови, що кожен з них зекономить хоча б 200 грн. на рік – загальна економія коштів може складати 141,0 млн.грн.! Наша робота – дуже цінна для планети, держави,Харківської області  та кожної людини!
СКЛАДОВІ ЧАСТИНИ ЩОРІЧНИХ «ЕНЕРГО-ФЕСТИВАЛІВ»
 та результати діяльності  з 2006 по 2016 роки:
- 58 безкоштовних семінарів – для 1618 чол.;
- 194 індивідуальна консультацій для населення - 194 чол.;
- 10 щорічних Конкурсів творчих робіт на теми збереження природи,енергоресурсів та впровадження енергоефективних технологій для школярів, молоді та сімей – майже 2260 учасників (в т.ч. 1118 призерів).
- 258 виставок робіт учасників Конкурсів творчих робіт;
- 30  інформаційних сюжетів та роз,яснень в ЗМІ Харківського регіону;
-  з 2011р. до цього часу - активна участь в роботі Громадської ради при Харківській облдержадміністрації трьох скликань;
- в квітні 2013р.- координація Всеукраїнської акції в м.Харкові «Зробимо Україну чистою!» 780 учасників - збір, сортування на 6 фракцій та вивіз 26 т. сміття.
- участь в 44 заходах спільно з партнерами (конференції,Круглі столи та інш.)
           - допомога в роботі дитячих  «ЕКО - гуртку» та  «ЕКО-театру» .
                                      Вказана робота також планується на  2017 р.
Ми   готові розглянути всі ваші побажання, пропозиції, зауваження!
Запрошуємо волонтерів будь-якого віку для допомоги в проведенні діяльності. ЗАПРОШУЄМО до взаємовигідної співпраці партнерів, спонсорів, меценатів! Директор   Суханова Тетяна Олексіївна.
Анкета доступна за посиланням.